Cyklisté nejdříve vyhráli obvodní soutěž Prahy 9  v obou kategoriích a postoupili do krajského kola, které se uskutečnilo poslední květnovou středu.

Boj to byl celkem vyrovnaný, ale naše děti se opět postavily na „bednu vítězů“.  Družstvo mladších - Denisa Kubíková 4. roč, Lucia Ličková 5. roč., Vojta Kloz 4. roč. a Kuba Vovsík 5. roč.  - vybojovalo krásné 3.místo.

Družstvo starších - Bára Hornofová 9. roč., Áďa Hornofová 6. roč., Kamil Zsiray 7. roč. a Erik Zirkler 9. roč. - vybojovalo 1.místo a ve dnech 13.-15.6. budou  reprezentovat kraj Praha na celorepublikovém finále v Táboře.

Bára byla na krajském kole oceněna jako nejlepší cyklistka a jede reprezentovat kraj Praha již po šesté. Loni získala na republikovém finále za jednotlivce starší dívky nádherné  2.místo.

Soutěží se ve smíšených družstvech (2 dívky + 2chlapci) v disciplínách: test z pravidel provozu na pozemních komunikacích, jízda po dětském dopravním hřišti dle pravidel provozu na pozemních komunikacích, jízda zručnosti přes překážky se zátěží na zádech 2kg (mladší) a 3kg (starší), zásady poskytování první pomoci a práce s mapou. Při práci s mapou mají cyklisté vymyslet nejbezpečnější a nejrychlejší trasu z bodu A do bodu B jako chodec a do bodu C jako cyklista. Poté, co si soutěžící trasu promyslí, mají jediný pokus zakreslit trasu správně podle pravidel provozu na pozemních komunikacích.