Ve čtvrtek 22. listopadu a v pondělí 26. listopadu se u nás ve škole uskutečnilo anglické divadlo. Herci z divadla The Bear Educational Theatre si pro naše žáky připravili tři představení, která byla odehrána ve školní jídelně. Představení byla přizpůsobena věku a úrovni znalosti anglického jazyka dětí. Děti se aktivně podílely na představení a opakovaly si anglickou gramatiku a slovíčka.

Jackie and the Horrible Family pro 3. a 4. třídy je vtipná hra o dívce, jejíž rodiče se hádají a ona hledá pomoc v zemi obrů. Potká obry, kteří ji chtějí chytit a sníst. Jackie  může zachránit pouze pomoc dětí v publiku.

The Alliens save the Earth pro 5.-6. třídy je hra o mimozemšťanech, kteří testují čistotu naší planety. Musí však utéci  mužům v černém, kteří je mají zneškodnit.Vše se zkomplikuje ve chvíli, kdy se jeden z mužů zamiluje do mimozemšťanky.

Love in the Jeans department pro 8. a 9.třídy je příběh  o dvou dívkách. Jejích přátelství se zkomplikuje ve chvíli, kdy se jedna z nich zamiluje do chlapce, který prodává džíny.

Mgr. Pavlína Hrůzová