Vážení rodiče,

vzhledem k okolnostem připravujeme podklady pro platbu záloh na kurzy pomocí převodu na účet školy. Do příštího týdne Vám rozešlu čísla účtu a variabilní symboly každého účastníka (kvůli jednodušší identifikaci platby).

Co se týká dotazů na případné vrácení záloh – zálohu platíme pouze ubytovateli, s ním tedy pak budeme řešit vracení peněz.

To se nejspíš bude řídit situací, která nastane. Pokud se kurz kvůli covid situaci neuskuteční, bude záležet na tom, co k vracení záloh vyhlásí vláda. Pokud kurz normálně proběhne a Vaše dítě se kvůli nemoci nezúčastní, pak počítejte s cenou dopravy - ta se rozpočítává na přihlášené účastníky (bylo by nespravedlivé, aby ostatní platili za chybějícího cenu vyšší) a storno částku požadovanou ubytovatelem (dle zkušeností – pokud se jedná o 1-3 chybějící děti, tak si ubytovatel žádné storno neúčtuje, snad to tak bude i nadále).

Věříme, že se situace zlepší a zimu na horách si s dětmi užijeme.

S pozdravem

M.Zettlová