Vážení rodiče,

vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje do 21.3.2021 přítomnost ve škole i žákům 0., 1. a 2. ročníků základní školy.

(viz: https://apps.odok.cz/attachment/-/down/IHOABYLUNSGM

https://www.msmt.cz/skoly-rezim-od-brezna)

Od 8.3. 2020 žáci 0., 1. a 2. ročníků přecházejí na distanční výuku v režimu podzimní distanční výuky a podle pokynů třídních učitelek.

Žáci 3.-9. ročníků pokračují v distančním vzdělávání jako dosud.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

I nadále je povolena přítomnost žáka v základní škole při individuálních konzultacích. Vždy je třeba, aby si žák předem domluvil konzultaci s příslušným vylučujícím.

OŠETŘOVNÉ

Podle nových pravidel škola nevyplňuje potvrzení pro vystavení ošetřovného – viz: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

STRAVOVÁNÍ.

Žáci mají při distanční výuce právo na odběr dotovaného oběda. V tuto chvíli mají od 8.3.2021 VŠICHNI ŽÁCI OBĚDY ODHLÁŠENY. Zájemci o odebírání teplých obědů (bez polévky) si je musí opětovně přihlásit prostřednictvím www.strava.cz (viz řád ŠJ) nebo přes e-mail školní jídelny: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výdej oběda:

  • žáci 1.st od 12:45 do 13:15 hod.
  • žáci 2. st. od 13:30 do 14:00 hod.

Výdej bude probíhat u vchodu do kanceláře vedoucí školní jídelny ze školního dvora.

Věra Cyprichová, ředitelka školy