Vážení rodiče,

z rozhodnutí vlády bude od 12.4.2021 obnovena prezenční výuka na prvním stupni v následujícím rotačním systému celých tříd (viz také: https://www.msmt.cz/informace-k-provozu-skol-od-12-dubna-2021):

V lichém týdnu od 12.-16.4.2021 se budou prezenčně vzdělávat třídy:

Přípravná třída

1.B

2.A, 2.C

3.A, 3.C

4.A, 4.C

- všechny ostatní třídy i druhý stupeň pokračují v distanční výuce dle stávajícího režimu.

V sudém týdnu od 19.-23.4. 2021 se budou prezenčně vzdělávat třídy:

1.A, 1.C

2.B

3.B

4.B

5.A, 5.B, 5.C

- všechny ostatní třídy i druhý stupeň pokračují v distanční výuce dle stávajícího režimu.

Pokud by rotační systém pokračoval, budou se tyto dva cykly pravidelně střídat.

Školní družina je pro prezenčně přítomné děti otevřena do 17:00, avšak bez ranní družiny.

STRAVOVÁNÍ – v tuto chvíli, kdy probíhá pouze distanční výuka, mají oběd přihlášeny jen děti, jejichž zákonní zástupci o něj projevili zájem. Toto bude platit i nadále pro distanční výuku.

Pro PREZENČNĚ přítomné děti jim musí zákonní zástupci oběd PŘIHLÁSIT, objednávkový systém www.strava.cz bude otevřen až do neděle 11.4. do 21:00 hod. Je možné psát i na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobné informace o způsobu testování žáků budou následovat. První testování proběhne v pondělí a bude nutná přítomnost jednoho zákonného zástupce, který odběr svému dítěti provede.

Přípravná a první třída bude vcházet do „Domečku“ přímo ze zahrady vchody do tříd. Druhé třídy budou vcházet hlavním vchodem, třetí třídy bočním vchodem u přístřešku na kola a čtvrté družinovým vchodem. Časy budou upřesněny spolu s informacemi o testování.

Děkujeme Vám za pochopení a shovívavost. Situace je komplikovaná nejen pro Vás, rodiče, ale i pro nás, všechny zaměstnance školy. Děti bychom raději vítali za „normálnějších“ okolností, přesto se na ně těšíme. Věříme, že ve vzájemné spolupráci jim návrat do školy nenarušíme zbytečnými negativními emocemi.

RNDr. Věra Cyprichová

ředitelka školy