Vážení rodiče,

V souladu s rozvolňovacími opatřeními vlády od pondělí 31.5. 2021 obnovujeme výuku a provoz školní jídelny v plném rozsahu.

Vstup do školy bude hlavním vchodem a žáci se budou v šatně přezouvat. Prosíme, zkontrolujte, že již tento pátek budou mít děti klíče od skříňky.

VŠICHNI ŽÁCI MAJÍ V TUTO CHVÍLI PŘIHLÁŠENY OBĚDY OD PONDĚLÍ 31.5. 2021 VČETNĚ. Pokud žáci obědy nebudou odebírat, JE TŘEBA JIM OBĚDY ODHLÁSIT prostřednictvím www.strava.cz. Je možné psát i na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Žáci na 2. stupni budou mít odpolední vyučování, o přestávce mezi dopoledním a odpoledním se žáci z provozních důvodů nebudou moci zdržovat v prostorách školy. V této době škola za žáky nenese odpovědnost.

TV se bude i nadále učit pouze venku.

V příštím týdnu se opět budou distribuovat testovací sady a ve čtvrtek 3.6. odevzdávat vzorky. Prosíme vás, aby žáci řádně zaregistrované vzorky na PCR odevzdávali. Dotestovávání antigenními testy je pro školu velký náklad, který stát nehradí, navíc je tímto testováním silně narušována výuka.

 

RNDr. Věra Cyprichová

ředitelka školy