Dnes naši školu navštívila paní Eva Erbanová, rodačka z Čech, která již mnoho let žije v Izraeli. Díky velkému štěstí a neuvěřitelné síle přežila koncentrační tábor Osvětim.
Během besedy dětem vyprávěla o těžkostech, které musela v táboře snášet, ale zároveň se snažila předat i poselství o tom, jaký přístup k životu má smysl si uchovat.
Paní Erbanová je velmi milá, laskavá a moudrá žena. Věříme, že si děti z jejího vyprávění odnesly něco důležitého a inspirativního.
Mgr. M. Radová
