Ve čtenářské dílně jsme si znovu ověřili, že knihu můžeme vnímat všemi smysly. S naší knížkou O záhadném semínku jsme nejen četli a tvořili, ale také dramatizovali, debatovali, modelovali a nakonec i pekli. Čtenářská dílna děti nadchla a pomohla pozitivně naladit i méně jisté čtenáře.
Knihám zdar a krásné léto přeje oddělení Skřítků
