Jak si společně nejlépe užít poslední dny školního roku? Třídy 7.B a 7.C měly jasno a společně vyrazily na bowling. Během hodiny a půl plné napětí si někteří hru vyzkoušeli úplně poprvé, zatímco jiní už vsázeli na svou zaručenou techniku. Celou hernou se ozýval hlasitý jásot pokaždé, když padl čistý strike nebo šla k zemi většina kuželek. Občasné zklamání z koule utopené ve žlábku sice přišlo, ale okamžitě ho vystřídal smích a podpora spolužáků. A kdo vlastně vyhrál? Vyhráli jsme všichni, protože hlavním cílem byla skvělá zábava, týmová spolupráce a vzájemné udílení zaručených rad. Odnesli jsme si spoustu super zážitků a parádně jsme utužili kolektiv!

Mgr. Hedvika Paskudová, Mgr. Hana Štěpánková, třídní učitelky