Žáci z 8.C se zúčastnili vzdělávací exkurze do plzeňského vědeckého centra Techmania. Během návštěvy měli možnost objevovat svět vědy, techniky a přírodních jevů prostřednictvím interaktivních expozic a zábavných pokusů.
Největší zájem vzbudily exponáty zaměřené na fyziku, lidské tělo a moderní technologie. Žáci si mohli mnoho jevů sami vyzkoušet, experimentovat a hledat odpovědi na zajímavé otázky. Návštěva byla nejen poučná, ale také velmi zábavná a přinesla řadu nových poznatků i společných zážitků.
Exkurze do Techmanie se vydařila a všichni účastníci si odvezli spoustu inspirace a nových zkušeností. Děkujeme spolku SRPZŠ za podporu této akce.
Bc. Pavel Ryšlavý
