V úterý 23.6. jsme se vydali dobýt hrad Karlštejn.I přes velké teplo a výstup do kopce jsme dosáhli cíle.Prohlídka hradu byla velmi poučná a v muzeu voskových figurín jsme se potkali s významnými historickými osobnostmi. Cestou dolů jsme se osvěžili zmrzlinou.Výlet jsme si moc užili.
Třídní učitelky
