V letošním roce nás překvapil veliký zájem dětí o zapojení do soutěže Pražské poetické setkání. Školního kola se zúčastnilo 58 dětí všech věkových kategorií. Máme radost, že i děti z 2.stupně projevily chuť naučit se básničku či krátkou prózu, aby tak potěšily pěkným přednesem své vrstevníky. Do obvodního kola se nakonec nominovalo 15 dětí a velice se na tuto slavnostní chvíli těšily. Přednášely s radostí, chutí a velkým nasazením. Hned v nulté kategorii byly oceněni naši nejmenší Michael Tater, Anastázie Dětková a Nela Navrkalová zvláštním oceněním poroty a knížkou. Ve II.kategorii jsme měli hned tři úspěšné recitátorky z pátých tříd. Natálie Durdová a Anna Klusáková byly oceněny zvláštním uznáním poroty a žákyně Anna Tretyachenko se nominovala do celopražského kola. Ve III. a IV.kategorii chválíme žákyně 6.tříd Janu Bardonovou a Vilou Ellederovou a žáka 8.třídy Pavla Malého, kteří také zaujali porotu svými výbornými výkony. Děkujeme všem našim žákům za účast a vzornou reprezentaci školy v recitační soutěži.

Mgr.Kateřina Lucáková