Děkuji všem žákům, kteří se zapojili do fyzikální soutěže, a děkuji všem ostatním, kteří se rozhodli naše žáky podpořit svým hlasem. Díky videopokusům a sledování průběhu soutěže, jsme se naučili nejen zajímavý pokus natočit a správně vysvětlit, ale také nacházet souvislosti se zkušenostmi v běžném životě a hledat hlubší význam každého pokusu. Kromě fyzikálních poznatků jsme se seznámili s technickou stránkou tvorby videí, vyzkoušeli jsme si video sestříhat, ozvučit a okomentovat. To vše jsou velmi cenné zkušenosti a já zúčastněné žáky velmi chválím za čas, který byli ochotni tomuto věnovat.

Mám velkou radost, že všechna naše videa získala moc pěkná slovní hodnocení také od odborné poroty. Její případná doporučení si bereme k srdci a jsou pro nás ponaučením pro příští tvorbu. Hlasování veřejnosti je nyní ukončeno, ale konečné výsledky budou známy nejpozději 15. 5. 2014. Hraje se o velkou finanční částku na vybavení odborné učebny, tak nám držte palce!

 

Mgr. Michaela Králíková