Vážení rodiče,

stalo se již tradicí, že naše ZŠ Litvínovská 600 nabízí dětem každý rok  možnost  zúčastnit  se studijního  poznávacího zájezdu do  Anglie. V letošním školním roce se zájezd uskuteční v termínu 22.5.- 26.5. 2016 .

Program:

1. den - v odpoledních hodinách odjezd od ZŠ, přejezd přes SRN a Francii

2. den - příjezd do francouzského přístavu Calais, přejezd trajektem či Eurotunnelem přes kanál La Manche, odjezd do Londýna: pěší okruh - Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Downing Street, Horse Guards Parade, Trafalgar Square, Buckingham Palace (sídlo královny Alžběty a místo, kde se koná střídání stráží), návštěva Sea Life London Aquarium (medúzy, žraloci, tučňáci,...), plavba lodí na Greenwich (cestou nemineme Shakespearovo Globe Theatre, Tower of London, Tower Bridge), zakončení dne “letem” lanovkou přes řeku Temži, odjezd na ubytování, večeře

3. den -  výlet do filmových studií Warner Bros nedaleko Londýna - atrakce

MAKING OF HARRY POTTER - neopakovatelná možnost nahlédnout do zákulisí natáčení filmů o nejznámějším kouzelníkovi, odpoledne návrat zpět do LONDÝNA, návštěva světoznámého  muzea voskových figurín Madame Tussauds, (nově figuríny popové skupiny One Direction) nebo některého z bezplatných, muzeí (Natural HistoryMuseum, Science Museum), v případě časových možností oblíbené nákupy na Oxford Street, návrat na ubytování, večeře

4. den -  celodenní výlet do oblíbeného zábavního parku LEGOLAND s atrakcemi pro děti i dospělé (horské dráhy, vodní svět,...), dle zájmu prohlídka královského města WINDSOR, večer odjezd zpět do ČR

5.den- v odpoledních hodinách návrat zpět na místo odjezdu

Doprava:   zahraničním autobusem (WC, klimatizace, DVD, teplý a studený bufet)

Pojištění: komplexní cestovní pojištění obsahující úrazové pojištění, pojištění  léčebných výloh, zavazadel, odpovědnosti za škodu a  storna  zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku

Cena:  6 490 Kč  (v ceně je také 2x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (2x snídaně, 2x obědový balíček, 2x večeře)

Cena nezahrnuje vstupné – celkem cca 78 GPB.

Závazné  přihlášky  budou žákům (zájemcům) 5.- 9. tříd rozdány v  hodinách anglického jazyka.

Mgr. Pavla Hrůzová