Vážení rodiče,

po uzávěrce přihlášek a včerejší domluvě s paní lektorkou se 14.11. otevře pouze pondělní kroužek keramiky. Z důvodu většího množství zájemců (19), než je kapacita (13), proběhlo dnes losování. Losování na naši žádost provedla maminka jednoho z našich žáků za přítomnosti ŘŠ a paní ekonomky.

Žákům, kteří nebyli vylosováni, bude přihláška vrácena a evidujeme je jako náhradníky.

Na úterní keramiku nebylo dost zájemců.

Pokyny k platbě za kroužek obdrží děti v průběhu příštího týdne.                                                                                                                                      

Mgr. M.Zettlová                                                                                                                                                                                                    

zástupkyně ředitelky