27.11. v neděli se sešli žáci 0.-4. ročníku, jejich rodiče a učitelé naší školy ke společné vycházce se světýlky.

Žáci 8.C vymysleli trasu proseckými skalami, kde na osmi stanovištích děti mohly vidět pohádkové postavičky. Pohádkové postavy dětem i zazpívaly či předvedly malé scénky.

V pět hodin průvod vyrazil a celých dvacet minut trvalo, než se do něj zařadili všichni přítomní, účast nás moc potěšila! Stejně tak nám udělala radost řada nápaditých elektrických lampionů a světýlek. V cíli dostaly děti, které si zapamatovaly některé z pohádkových postav, malou odměnu. Navzdory blátu a chladnému počasí se nám průvod vydařil.

Velké poděkování:

Žákům 8.C

Báře. S. a Soffi G., Jendovi K. a Matyášovi H., Štěpánovi V. a Rudovi S., Bertovi F. a Martinovi M., Lucce B. a Marušce K., Mikuláši K. a Samovi B., Sofii R. a Niki T., Aničce Č. a Viki R., Tobiášovi Š.

Rodičům

paní Vokurkové, paní Jircové, paní Kalčevové a paní Houbové

Učitelům

p. uč. Štěpánkové, p. uč. Vymětalíkové, p. uč. Šnajdrové, p. uč. Plegerové, p. uč. Kytkové, p. uč. Honzové, p. uč. Ryšlavému, p. zást. Zettlové.

Mgr. Naďa Koháková

ředitelka školy

 

foto: Mgr. H. Štěpánková