Čtvrtek 29.6. byl posledním dnem školy pro naše deváťáky. Všichni ve škole jsme se oblékli do ležérního oblečení, kostýmů, nebo dokonce pyžam a loučili jsme se nejen s našimi žáky 9. tříd, ale i s uplynulým školním rokem. Po oslavách a odměňování v jídelně školy jsme již očekávali průvod deváťáků školou. Všichni žáci i učitelé jsme vytvořili se zvonečky v ruce po celé škole "špalír" a deváťáci si tak mohli naplno užít svoje poslední zvonění. Jejich průvod končil symbolicky v Domečku u prvňáčků.
S těmi se setkali ještě jednou na odpolední slavnosti. Prvňáčci svým odcházejícím spolužákům zazpívali a vzájemně si vyměnili dárečky, které vyrobili. Loučení to bylo velmi milé a dojemné.
Přejeme všem odcházejícím žákům 9. tříd hodně štěstí a úspěchů!

 

Tým učitelů Základní školy Litvínovská 600 spolu s vedením školy